verkocht
Chateau Caratt 430 nice
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WR-ZH-10 |
| Gewicht leeg | 900 kg |
| Lengte | 633 cm |
| Max-gewicht | 1200 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Chateau met vast bed in zeer goede staat!!
Isabella voortent 3 jaar oud!! Voortent is ZGAN!!
Banden zijn van 2015
Plisse hordeur
